Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Informácie

Veľkoobchod

Máte obchodík s Biopotravinami, zdravou výživou, ekodrogériou, alebo sa chystáte v tejto oblasti podnikať a chcete s nami začať spolupracovať?

Pokiaľ ste registrovaný podnikateľ (máte IČO), postačí si  na našej stránke vytvoriť účet - prihlásiť sa ako "nový zákazník", vyplniť formulár a povinné údaje a poslať alebo predložiť doklady o svojej podnikateľskej činnosti (t.j. výpis z Obchodného registra, alebo Živnostenského registra - stačí kópia / scan) na adresu: schnitzer@schnitzer-eastcentral.eu.
Po predložení všetkých náležitostí stačí už len počkať na správu o sprístupnení Veľkoobchodných cien a nič Vám nebráni v tom, aby ste si objednali a zapojili sa medzi predajcov Biopotravín, zdravej výživy a ekodrogérie.

V prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte naše infocentrum pre e-shop:

Telefón: +421 904 580 407   
e-mail: schnitzer@schnitzer-eastcentral.eu

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.