Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Mlynčeky

Ručný mlynček Schnitzer

Dostupnosť:

na objednávku

Ručný alebo stolový mlynček Schnitzer

Obzvlášť malý ale robustný mlynček.
Pre každého niečo! Kombinácia stolného a ručného mlynčeka o priemere iba 6 cm (bez kľučky) a výškou iba 20 cm sa hodí tento šikovný mlynček do každej kabelky, saká a cestovné tašky - vhodný pre cestovanie, či už ide o obed v práci alebo príprava čerstvých jedál na dovolenku. Mlynček je zabalený v krásnej darčekovej krabičke v tvare knihy.
Schnitzer Tisch-und Handmühle im Geschenkkarton

Kus (1x)
Cena: 49,96 € s DPH

Tento mlynček je malý brat Ligno Petit. S dvoma malými mlyny sa pomelú všetky obilniny okrem kukurice. Obe ponúkajú objem náplne 60 g, čo je asi jedna porcia obilnín . A obe mlyny pozostávajú z nádrže s mlecími kameňmi a kľučkou a klopy či odnímateľný lievik na zbieranie pomletého obilia či muslli. Spodný mlynček je tiež vybavený menším ručným mlynčekom s odnímateľným vekom - užitočné pomletie korenia priamo na pripravené jedlo. Už žiadne omrvinky na stole. 
Tento stolový a ručným mlynček je určený pre brúsenie a mletie korenia a zŕn. Hrúbka mletia sa nastaví jednoduchým otočením krídlovéj matice nad mlecími kameňmi. Kryt mlynčeka je vyrobený z masívneho dreva, mlecie kamene sú vyrobené z osvedčeného Naxos čadiča.

Špecifikácia:

Kapacita mletia pri 80 otáčkach / min:
60 g hrubšie zomletie
15 g jemné zomletie
Mlynček je vyrobený z masívneho  buku
Mlecí kameň: Naxos Čadič
Zomelie všetky obilniny okrem kukurice
Rozmery v mm: výška 175
Priemer : 55 (bez kľučky)
Dĺžka kľučky: 90 mm
Hmotnosť: 320 g
Kapacita zásobníka: 60 g
Záruka produktu : 7 rokov

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.