Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Informácie

O spoločnosti Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Naša mladá firma bola založená v júni 2012 pánom Molnárom dlhoročným spolupracovníkom nemeckej firmy Schnitzer a členom manažmentu kvality tejto firmy. Kvôli nedostatku kvalitných bio a bezlepkových potravín na Slovenskom trhu sme sa rozhodli ponúkať výrobky len certifikovaných výrobcov. V lete 2012 bol naštartovaný projekt firmy Bio-celia s.r.o. za účelom priniesť na slovenský trh bio & bezlepkové potraviny najvyššej kvality starostlivo vybraných domácich a zahraničných výrobcov. Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí, ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

FIRMA SCHNITZER
Od 01.05.2013 zastupuje na Slovensku pán Molnár nemeckú firmu Schnitzer, výrobcu bio a bio-bezlepkových potravín.

Akékoľvek otázky ohľadom výroby, zloženia, obsahu lepku a iných zložiek produktov Schnitzer, dostupnosti týchto produktov na Slovensku alebo podmienok dovozu na Slovensko môžte posielať na jozef.molnar@schnitzer-eastcentral.eu

Telefonický kontakt: +421 904 580 407, alebo +49 159 0101 7513


Po úspešnom etablovaní produktov firmy Schnitzer od roku 2012 na Slovenskom trhu našou spoločnosťou Bio-celia s.r.o., uzrela svetlo sveta dohoda o ešte bližšej spolupráci týchto dvoch firiem ako doteraz. Po presvedčení sa majiteľmi spoločnosti Schnitzer GmbH & Co. KG o zmysluplnosti a úspešnosti týchto kvalitných produktov u Slovenských spotrebiteľov, vznikla dohoda na dalšiu spoluprácu už ako rovnocenný partneri a spolumajitelia firmy. Vo februári 2014 podpísali konateľ firmy Bio-celia s.r.o. pán Jozef Molnár a konateľ firmy Schnitzer GmbH & Co. KG pán Matthias Niemann novú spoločenskú zmluvu. Tým sa následne stala firma Schnitzer 22.03.2014 spolumajiteľom spoločnosti Bio-celia s.r.o.. Vstup tohoto tradičného výrobcu bio a bio bezlepkových potravinárskych produktov na Slovenský trh už ako spoločný vlastník zabezpečí ešte vyššiu kvalitu služieb a dobrý chod našej spoločnosti. Dúfame že sa aj Vy radi o tom presvedčíte a že Vám budú naše produkty chutiť. Ďakujeme všetkým naším doterajším zákazníkom a priaznivcom Bio-celia s.r.o., že nám umožnili dôjsť až tak ďaleko a naďalej úspešne pokračovať v našej práci prinášať na trh najkvalitnejšie bio potraviny.

Od 04.12.2014 sa firma Bio-celia s.r.o. premenovala na Schnitzer EastCentral Europe s.r.o. a väčšinovým vlastníkom sa stala nemecká firma Schnitzer GmbH & Co. KG

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.