Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Mlynčeky

CH

Dostupnosť:

na objednávku

Ručný mlynček Schnitzer CH

Tento ručný mlynček Schnitzer CH má viac ako 30 ročnú tradíciu výroby.  Je vhodný najmä pre mletie do jedál s čerstvými zrnami napr. müsli. Plastovú odkvapkávajúcu misku môžete využiť na namáčanie a servírovanie svojho müsli súčasne. Mlecia kapacita pri 80 otáčkach / min.60 g múky a 30 g múčky.

Kus (1x)
Cena: 99,00 € s DPH

Stupeň jemnosti je možne plynule regulovať otáčaním gombíka na kryte. Praktická stupnica dokáže uložiť najčastejší stupeň používania. Pomleté zrná sa zhromažďujú v zbernej nádobe, ktorú otvoríte pomalým otočením doľava. 
Mlynček je bezúdržbový pri použití zodpovedajúcim sa spôsobom. Čistí sa prostredníctvom mlecieho procesu.
Ak sa pomocou mokrého mletia brúska upchá, tak mlyn je potrebné vyprázdniť. Potom je potrebné pomlieť asi 100 g hrubej pšenice predtým však vysušíme pri 100 ° C po dobu jednej hodiny v sušiarni. To znamená, že mlecie kamene je potrebne znova vyčistiť. Olejnaté semená (ľanové semeno, sezam, mak ...) nemôžu byť spracované v mlynoch, a kamenných brúskach. Mlynské kamene sa môžu zneškodniť olejom, ktoré olejnaté semená vyprodukujú. 

Špecifikácia:

Kapacita mletia pri 80 otáčkach/ min
60 g / min hrubé zomletie približne 30 g / min jemné zomletie
melie všetky obilniny okrem kukurice
Kapacita zásobníka: 150 g
Mlynček: Naxos čadič z magnezitom
Rozmery v mm: výška 350
Priemer : 61 (bez kľučky)
Mlynček je vyrobený z plastu
Hmotnosť: 1,2 kg
Záruka produktu : 7 rokov

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.