Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Bezlepkové potraviny

Bio Žemličky-Mix

Dostupnosť:

nie je skladom

Trvanlivosť:

minimálne 2 mesiace

 Bio Brunch-Mix
                 

Perfektná kombinácia pre všetkých, ktorí chcú ochutnať všetko. V každom balení nájdete minimálne po jednom z každého typu pečiva. Ideálne riešenie pre "švédske stoly". Jednoducho toastujte alebo ohrejte v rúre na 10 minút a prežite tú mäkkosť.
 

Zloženie:

Kukuričné: voda,31%kukuričný škrob*,prírodný ryžovýkvások*(ryžová múka*,voda),prosové vločky*,ľanová múka*, slnečnicový olej*,ryžová múka*,3%kukričná múka*,obal zrelých semien skorocelu indického*, hrachovýproteín*,dextróza*,morská soľ,droždie*,zahusťovadlo:guarová múka*,xanthan,korenie*

Kukuričné s ľanovou múkou:voda,29%kukuričný škrob*,prírodný ryžový kvások*(ryžová múka*, voda), 4%ľanová múka*,jablčná vláknina*,slnečnicový olej*,ryžová múka*,3%kukuričná múka*,obal zrelých semien skorocelu indického*,hrachový proteín*,morská soľ,droždie*,zahusťovadlo:guarová múka*,xanthan,korenie*

Kukuričné so sezamom a ľanovým semienkom:voda,29%kukur.škrob*,prírodný ryžový kvások*(ryžová múka*, voda),ľanová múka*,jablčná vláknina*,slnečnicový olej*,ryžová múka*,3%kukuričná múka*,3%sezam*,3%ľanové semienka*,obal zrelých semien skorocelu indického*,hrachový proteín*,morská soľ,droždie*, zahusťovadlo: guarová múka*,xanthan,korenie*.
Môžu obsahovať stopy sezamu,sóje,lupiny a vajec
*vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve.

Výživové údaje na 100g:
Energia 830kJ (197 kcal),
tuky 3,8g (z toho mastné kyseliny 1,2g),
sacharidy 34g (z toho cukry 0,6g),
vláknina 6,7g
bielkoviny 3,4g,
soľ 1,4g

Kontrolný ústav: DE-003 | Lacon GmbH
Upozornenia: 
Skladovať v suchu a chrániť pred teplom. Po otvorení uchovávať v chlade a do dvoch dní spotrebovať. Balené v ochrannej atmosfére.

Kus (1x2 x100g)
Cena: 2,88 € s DPH
Balenie (6x2 x100g)
Cena: 17,28 € s DPH

Celozrnné žemle na dopečenie pre potešenie nielen malých domácností. V praktickom dvojbalení sú 2 x štyri žemle balené v ochrannej atmosfére s niekoľko týždňovou trvanlivosťou.
Tip na prípravu:
Trúbu vyhrejeme na 200°C najlepšie spodný a vrchný ohrev. Žemle vyberieme z fólie a vložíme do strednej časti trúby. Pečieme podľa potreby približne 10 minút. Možné pripraviť aj v hriankovači.
Krajina pôvodu: Nemecko 
Výrobca: Schnitzer GmbH & Co.KG  
Dovozca: Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.