Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Bio potraviny

Bio potraviny - Pochádzajú s kontrolovaného a certifikovaného systému ekologického poľnohospodárstva, spracovania a distribúcie.

Bio Tmavý chlieb 2x250g

Dostupnosť:

skladom

Trvanlivosť:

minimálne 1 mesiac

Bio Black Forest + Teff 
            

Tradičná chuť chleba! Výdatný a chrumkavo prepečný s prírodne bezlepkovou obilninou - Teff ktorá dodáva tomuto chlebu zaujímavú prichuť ucelenú celými tekvicovými jadierkami.

TEFF

100% teff - bezlepková obilnina bio, nazývaná trpasličie pšeno, pochádza z Etiopie, má orieškovú chuť, je bezlepková, ľahko stráviteľná, bohatá na živiny a je veľmi vhodná na pečenie obzvlášť bezlepkových pekárenských výrobkov.

Zloženie:

voda,24% kukuričný škrob*,ryžove prírodné kysnuté cesto* (ryžová múka*,voda), 6% tekvicové jadierka*,
5% Teff-múka*, ľanová múka*, jablčná vláknina*,slnečnicový olej*, obal zrelých semien skorocelu indického*, hrachový proteín,morská soľ, sladový výťažok,zahusťovadlo:guarová múka*, xantan,droždie*,korenie*.
Môže obsahovať stopy sézamu, sóje,lupiny a vajec.
*vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve

Výživové údaje na 100g:
Energia 867kJ (207 kcal),
tuky 6,1g (z toho mastné kyseliny 0,9g),
sacharidy 28,9g (z toho cukry 0,5g),
vláknina 7,2g
bielkoviny 5,4g,
soľ 1,3g
Magnézium 64mg

Kontrolný ústav: DE-003 | Lacon GmbH
Upozornenia:
 Skladovať v suchu a chrániť pred teplom. Po otvorení uchovávať v chlade a do dvoch dní spotrebovať. Balené v ochrannej atmosfére.

Kus (1x2x250g)
Cena: 4,32 € s DPH
Balenie (4x2x250g)
Cena: 17,28 € s DPH

Celozrnný chlieb na dopečenie zo 100% čerstvo pomletej múky pre potešenie nielen malých domácností. V praktickom dvojbalení sú dva chleby každý zvlášť zabalený v ochrannej atmosfére s niekoľko týždňovou trvanlivosťou.
Tip na prípravu:
Trúbu vyhrejeme na 200°C najlepšie spodný a vrchný ohrev. Chlieb vyberieme z fólie a vložíme do strednej časti trúby. Pečieme podľa potreby 10 - 15 minút. Možnosť prípravy nakrájaného chleba na plátky aj v hriankovači.
Krajina pôvodu: Nemecko 
Výrobca: Schnitzer GmbH & Co.KG  
Dovozca: Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.