Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Bio potraviny

Bio potraviny - Pochádzajú s kontrolovaného a certifikovaného systému ekologického poľnohospodárstva, spracovania a distribúcie.

Bio Klasická bageta 2x180g

Dostupnosť:

nie je skladom

Trvanlivosť:

minimálne 2 mesiace

Bio Baguette Classic
            

Francúzka klasika v bezlepkovej interpretácii. Obvzlášť chutná na raňajky alebo ako obložená bageta na desiatu a na cestách.

Zloženie:

voda, 28%kukuričný škrob*,ryžové prírodné kysnuté cesto*(ryžová múka*,voda),prosové vločky*,ľanová múka*,slnečnicový olej*, 3%kukuričná múka*,ryžová múka*, obal zrelých semien skorocelu indického*, hrachový proteín,dextróza*, morská soľ, droždie*,zahusťovadlo: guarová múka*, xantan,korenie*.
Môže obsahovať stopy sézamu,sóje,lupiny a vajec.
*vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve

Výživové údaje na 100g:
Energia 903kJ (214kcal),
tuky 3,6g (z toho mastné kyseliny 1,1g),
sacharidy 39,7g (z toho cukry 0,7g),
vláknina 5g
bielkoviny 3,2g,
soľ 1,45g

Kontrolný ústav: DE-003 | Lacon GmbH
Upozornenia:
 Skladovať v suchu a chrániť pred teplom. Po otvorení uchovávať v chlade a do dvoch dní spotrebovať. Balené v ochrannej atmosfére.

Kus (1x2x180g)
Cena: 3,82 € s DPH
Balenie (5x2x180g)
Cena: 19,08 € s DPH

Celozrnné bagety na dopečenie zo 100% čerstvo pomletej múky pre potešenie nielen malých domácností. V praktickom dvojbalení sú dve bagety, každá zvlášť zabalená v ochrannej atmosfére s niekoľko týždňovou trvanlivosťou.
Tip na prípravu:
Trúbu vyhrejeme na 200°C najlepšie spodný a vrchný ohrev. Bagetu vyberieme z fólie a vložíme do strednej časti trúby. Pečieme podľa potreby 10 - 15 minút.
Krajina pôvodu: Nemecko 
Výrobca: Schnitzer GmbH & Co.KG  
Dovozca: Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Sme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.