Bezlepkove potraviny Schnitzer 

	

	
	
	

	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	
	

	
	
	
	

	

	
+421 904 580 407

Sk Cz
SCHNITZER EASTCENTRAL EUROPE Sk

Recepty

Bageta so salámou - 0:30 min

Salámu, papriku a hríby si nakrájame na tenké plátky, dáme do misky a pridáme k tomu smotanu a syr. Všetko spolu opatrne premiešame tak aby nám vznikla konzistentná zmes. Po premiešaní dochutíme podľa vlastného uváženia, napríklad aj korením na pizzu. Bagety si prekrojíme na dve polovice a na každú dáme polievkovou lyžicou približne 1 cm hrubú vrstvu zmesy. Poukladáme na plech s papierom na pečenie a dáme piecť do rúry, ktorú sme predtým predhriali na 190 - 200°C a pečieme asi 15 - 20 minút. Po miernom vychladnutí podávame. 


Ingrediencie:                                                                                                                    kúpiť produkt tu

1 Bio Klasická Bageta
1 balenie salámy
1 1/2 papriky
1 čerstvé hríby - môžu byť aj sterilizované-zavárané
1 šálka smotany 
1 balík strúhaného syru
1 lyžica pizza korenieSme tím vysoko motivovaných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa naši zákazníci zdravo a plnohodnotne stravovali. Ponúkame výrobky predovšetkým v bio-kvalite. V sortimente máme aj potraviny špeciálne vyvinuté pre ľudí ktorí trpia špecifickou potravinovou neznášanlivosťou. Dúfame že potraviny ponúkané našou firmou Vám budú chutiť a v jednotlivých prípadoch prispejú aj k zlepšeniu zdravotného stavu.

Presvedčte sa o kvalitách naších služieb a ponúkané výrobky Vás presvedčia o zmysle zdravého a kvalitného stravovania.
Prajeme Vám príjemny nákup.